BİZE ULAŞIN

Satış Sonrası Hizmet birimimizle garanti süresi dahilinde veya sonrasında ürünlerimiz hakkındaki tüm sorularınızı yanıtlıyor, profesyonel teknik ekibimizle ihtiyaç duyulan bakım ve onarım desteğini planlıyor ve sunuyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İÇİN

Geri dönüşüm ve Sürdürülebilir Kalite:

MIR OFFICE olarak gelecek için sürdürebilir etkiler yaratmak hedefi ile çalışıyoruz Evrenin bize sunduğu kısıtlı kaynakları doğaya ve insana duyduğumuz sonsuz saygı çerçevesinde kullanıyoruz. 

Sürekli değişmekte olan iklim koşullarında “ortak geleceğimiz” için aynı yöne bakıyoruz. Çevre dostu ve enerji tasarruflu üretim politikamız ile gelişime ve kalkınmaya destek veriyoruz.

Bunu; çocuklarımıza, bugünümüze, geleceğimize bir borç biliyoruz. Bu anlayışla ve işimize olan inancımızla yeni ve yarına seslenen projeler üretiyoruz. ISO 14001 standartlarında ve yaşamın içine dahil olabilen ürünlerimizle çevreye dost ve saygılı bir yaklaşım benimsiyoruz. 

Sadece mobilya değil, geleceğe umut üretiyoruz…


 Yönetici Ofisleri


Sürdürülebilir Deneyimler:

Deneyimlerin, paylaştıkça daha kıymetli ve daha verimli olacağı ilkesiyle kişiler ve kurumlar düzeyinde staj ve ortak program çalışmaları yürütüyoruz.

Sürdürülebilir Hizmetler:

Hizmetin devamlılığını sağlayan yegane gücün memnuniyet olduğunu biliyoruz. Bu sebeple kullanım ömrü uzun, kullanım amacı odaklı tasarlanmış ve kalite temelinde üretim yapıyoruz. Satış sonrası hizmetlerimizin devamlılığı sayesinde memnuniyetinizin de sürdürülebilir olması için çalışıyoruz.